کارآفرین برتر صنایع غذایی ایران | اسماعیل خلج امیر حسینی

در کشور تعدادی از جوانان هستند که باور دارند سکوی پرش برای رسیدن به کار مناسب، مدارج علمی بالا و وجهه اجتماعی عالی فقط با اراده و تلاش شخص است. یکی از این جوانان که در شهر تهران زندگی می‌کند و توانسته امروز با تکیه بر همین اعتقاد توانست موفقیت های بزرگی در شغل خود بدست آورد.

اسماعیل خلج امیر حسینی در ۱۴ روز از بهمن ماه سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد و دوران شیرین کودکی رو همچون دیگر کودکان ایران زمین سپری نمود در دوران دبستان بسیار آرام منضبط بود .

اسماعیل خلج امیر حسینی  پس از گذراندن دوره دبستان در دبستان شهید مولایی توانست مقاطع راهنمایی و سپس هنرستان را با نمرات عالی پشت سر بگذارد و سپس در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند در رشته معماری مشغول به تحصیل شد .

اسماعیل خلج امیر حسینی در حین تحصیل فعالیت خود را در زمینه های مختلف کارآفرینی و مارکتینگ آغاز نمود و توانست با کسب ده ها عنوان برازنده یکی از فعالین حوزه مواد غذایی بالاخص روغن خوراکی شود که در سال ۱۳۸۹ مجموعه پخش روعن های خوراکی را تاسیس نمود و در سال ۱۳۹۷ با رشد روز افزون دنیای دیجیتال و اهمیت فعالیت در این حوزه توانست با ثبت برند الو روغن توزیع روغن خوراکی را در کل کشور به شکل استارتاپی آغاز نماید که در حال حاضر الو روغن به عنوان یکی از برترین های پخش روغن در ایران فعال میباشد .

 

اسماعل خلج

باید بزرگ فکر کرد و کوچک شروع کرد

اصل شروع کار در این است که بزرگ فکر کنیم و از کوچک آغاز کنیم که این بهترین و درست‌ترین کار است. اما وقتی بخواهیم از بزرگ شروع کنیم، به طور قطع با شکست مواجه می‌شویم. مگر آنکه سرمایه‌گذار قوی پشت صحنه داشته باشیم.
هر فرد موفقی در راه موفقیت خود ممکن است شکست های زیادی بخورد و ناامید شود ، ولی باید به آینده و اهداف خود باور داشت .
مسلما برای موفقیت باید ابتدا برای اهداف کوتاه خود تلاش کرد و رفته رفته به اهداف بلند تر و والاتر فکر کرد و برای آن تلاش نمود .

 

مصمم بودن اولویت اصلی کارآفرین است

مسیر کارآفرین و میلیاردر شدن، مسیر پرپیج و خمی است و مشکلات زیادی در این مسیر وجود دارد که ۵ درصد آن ایده است و ۹۵ درصد آن تلاش و کوشش است. در این مسیر فقط آدمای جنگجو و آماده می‌توانند باقی بمانند و موفق شوند.
در استارتاپ‌ها فکر می کنند که فقط ایده مهم است، اما آن چیزی که مهم است جنگجو بودن، آماده بودن، آرامش داشتن در برابر چالش‌ها و تلاش کوشش است. استارتاپ ها در دنیا بالای ۹۵ درصد شکست می خورند و در ایران بالای ۹۹ درصد شکست می خورند. متاسفانه برخی از واقعیت‌ها را در این مسیر به شرکت های استارتاپی نمی‌گویند. اینکه برای کسب و کار استارتاپی باید چه مسیری بریم و با چه مواردی روبه رو هستیم. مثلا نیرویی داشتم که یک شبه توهم کسب و کار بزرگ میلیاردی با یک کد به ذهنش رسید و از اینجا خارج شد که متاسفانه با شکست روبرو شد.
پس نتیجه می گیریم که در راه موفقیت مشکلات زیادی وجود دارد و برای هر مشکلی یه راه حلی وجود دارد و باید با این باور پیش رفت و در مواجهه با مشکلات امید خود را از دست نداد و برای رسیدن به هدف مصمم بود.

الوروغن

مهندس امیر حسینی  توانست با تلاش خود ، شرکت پخش روغن الوروغن را بنیان گذاری کند .
این شرکت هم اکنون جرؤ بزرگترین شرکت پخش روغن کشور می باشد و وظیفه ی پخش روغن در سطح کشور را بر عهده دارد .
محصولات این شرکت شامل انواع روغن های خوراکی گیاهی و حیوانی بوده و با کیفیت عالی از بهترین برند های موجود در کشور می باشد .
این مجموعه با مدیریت مهندس اسماعیل خلج امیر حسینی ، مشتریان زیادی را از سراسر کشور جذب کرده و با خدمات خود نظرشان را جذب خود کرده است.
یکی از عواملی که در گسترش و توسعه کاری مجموعه الوروغن بسیار تأثیرگذار بوده است ، بهره گیری از فضای مجازی مخصوصا شبکه های مجازی و وب سایت بوده است .
با استفاده و بهره گیری از این امکانات ، جذب مشتری و متقاضیان محصولات روغنی ، در سطح کشور بسیار آسان شده و به راحتی می توان با مشتریان ارتباط برقرار کرد.
مهندس اسماعیل خلج امیر حسینی با توجه به این نکته مهم ، تبلیغات کسب کار خود را به طور چشمگیری در فضای مجازی افزایش داده و نتایج بسیار مطلوبی بدست آمد.

مسلما   این راهی که جناب مهندس خلج امیرحسینی در جهت تاسیس الوروغن برداشته است ، مشکلات و سختی های فراوانی وجود داشته است ، ولی همان طور که گفته شد ، شرط موفقیت مصمم بودن در مسیر موفقیت و تلاش و کوشش است  و در جهت رسیدن به این هدف تلاش های زیادی از جانب مهندس خلج انجام شده .

شما دوستان گرامی میتوانید برای آشنایی بیشتر با مجموعه الوروغن ، به سایت الوروغن مراجعه نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *