Help

⁣استارتاپی که به نامزدها کمک می‌کند

🔸این تجربه یک دانشجو به نام چارلی تیلور است که در سال آخر تحصیل خود در دانشگاه برای ۴۰شغل درخواست داد و در ۱۰ ارزیابی شرکت کرد بدون اینکه به موفقیت برسد. او که متوجه شده بود استخدام تنها خدمات دانشجویی است که از طریق اپلیکیشن در دسترس افراد قرار ندارد، به این فکر کرد که چرا یک چنین بخش مهمی در حوزه تلفن هوشمند وارد نشده است.

⁣🔸تیلور و تراسولینو به سرعت توانستند روند استخدام را با اپلیکیشن دیبات خود تسهیل کنند. این استارتاپ به عنوان دومین استارتاپ برتر شناخته شده است.

⁣🔸⁣با قابلیت شناسایی استعداد منحصر‌به‌فرد این اپلیکیشن، دیبات به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند تا با فارغ‌التحصیلان خوش‌آتیه در ارتباط باشند و جهت سنتی ارتباطات را تغییر دهند. در این میان، دانشجویان می‌توانند محتوای مفید را مشاهده کرده و بازی‌های ارزیابی روانشناختی را بازی کنند که مهارت‌هایی را نشان می‌دهند که کارفرما به دنبال آنهاست.

⁣🔸خدمات نوآورانه دیبات بیش از ۵۰ کارفرمای فارغ‌التحصیل برتر را جذب خود کرده است اعم از مایکروسافت، بارکلیز، رولز رویس، اورئال‌ و جنرال الکتریک. به علاوه، این اپلیکیشن محبوب (Debut) بیش از ۱۰۰هزار بار توسط دانشجویان جویای کار دانلود شده‌ و از سرمایه‌گذاران خصوصی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر سرمایه‌ای معادل با ۲٫۲ میلیون پوند دریافت کرده است.

⁣🔸بدون‌شک آینده این استارتاپ روشن است و قصد دارد در بازار شرکت‌های کوچک و متوسط توسعه یابد تا فارغ‌التحصیلان با‌استعداد را به کسب‌و‌کارهای کوچک وصل کند. در نهایت هدف دیبات آن است که به دانشجویان جویای کار در سراسر دنیا خدمات‌رسانی کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *